Napojení

S Wpdistro nemusíte měnit to co Vám vyhovuje!

Napojení na Money S3

Získejte absolutní kontrolu nad svými financemi a e-shopem díky spojení Money S3 a Woocommerce. Automatizované přenosy faktur, plateb a dalších údajů Vám ulehčí práci a zajistí bezchybný chod Vašeho byznysu. S tímto výkonným partnerstvím budete mít více času pro růst svého podnikání a zajištění spokojenosti zákazníků. Vstupte se svým eshopem do nové éry efektivity a profesionality.

Napojení na Pohoda

Roztáhněte křídla svého e-shopu s propojením Pohoda a Woocommerce. Automatická synchronizace objednávek, faktur, skladových stavů, cen a dalších dat Vám ušetří čas a zvýší přehlednost. Vaše nabídka bude vždy aktuální a lákavá pro Vaše zákazníky. Vstupte do éry pohodového obchodování s propojením, které vám poskytne klid a prostor pro rozvoj Vašeho podnikání.

Napojení Duel Ježek

Duel Ježek Software je česká softwarová společnost se specializací na vývoj softwaru pro finanční instituce, pojišťovny a další oblasti. Jejich produkty a služby zahrnují systémy pro správu veřejných zakázek, bankovní a investiční software, a řešení pro reportování, compliance a další potřeby. Napojíme Duel Ježek software na Váš WordPress web. Díky tomu můžete synchronizovat úkoly, sdílet dokumenty a využívat další funkce Duel Ježek softwaru přímo na Vašem webu. To znamená, že vaše týmy budou mít přístup k veškerým informacím a budou moci efektivně spolupracovat přímo z prostředí webu.

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.