Ceník e-shop

Potřebujete kvalitní e-shop

Jednoduchý e-shop pro prodej jednotek či desítek produktů nebo řešení, které zvládne tisíce produktů a náročné funkce či napojení. To vše pro Vás zajistíme na nejvíce používaném redakčním systému. 

Základní e-shop na šabloně

Od 50 000 Kč

Základní e-shop postavený na nejlepších šablonách. Web je postavený na jednom z nejpoužívanějších e-shopových řešení na světě. E-shop je po technické stránce optimalizován pro vyhledávače (SEO) a obsahuje základní nastavení pro pokračování v obsahovém SEO.

Základní e-shop

Od 200 000 Kč

Základní e-shop s funcionalitami na míru. Web je postavený na jednom z nejpoužívanějších e-shopových řešení na světě. E-shop je po technické stránce optimalizován pro vyhledávače (SEO) a obsahuje základní nastavení pro pokračování v obsahovém SEO.

Pokročilý e-shop

Od 400 000 Kč

e-shop na míru

Pokročilý e-shop s funcionalitami a webdesignem na míru. Web je postavený na nejpoužívanějším e-shopovém řešení na světě, je po technické stránce optimalizován pro vyhledávače (SEO) a obsahuje základní nastavení pro pokračování v obsahovém SEO.

 

Web napojíme na Váš dosavadní používaný systém (CRM, ERP, Money S3, Duel Ježek, Pohoda…)

E-shop se skladovým systémem na míru

Od 750 000 Kč

Pokročilý e-shop s mnoha funcionalitami a webdesignem na míru. Web je po technické stránce optimalizován pro vyhledávače (SEO) a obsahuje základní nastavení pro pokračování v obsahovém SEO.

Web napojíme na Váš dosavadní používaný systém (CRM, ERP, Money S3, Duel Ježek, Pohoda…) nebo připravíme ERP systém na míru. Připravíme pokročilé funkce jako porovnávač, hlídací pes, věrnostní program, parametrická filtrace

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.