Profesionální tvroba e-shopu na systému WordPress #1 na trhu

Profesionální tvorba e-shopu

Právě jste našli partnera na nový e-shop!

WordPress je řešení budoucnosti. V tuto chvíli nejvíce e-shopů světa používá WordPress. 

V TOP 10 tis. největších e-shopech světa má téměr 30% zastoupení.

pclogo.png
kunin.png
CZU_logo.jpg
00062512l.jpg

Potřebujete kvalitní e-shop? 

Možná je vaším cílem jen jednoduchý e-shop pro prodej jednotek či desítek produktů. Možná také hledáte řešení, které zvládne tisíce produktů a náročné funkce či napojení. 

V každém případě se vyplatí na tvorbu e-shopu dívat jako na budování kamenné prodejny. Když je prodejna vzhledově atraktivní, přehledná, nabídne vám potřebné funkce i možnosti platby, zajisté se do ní budete rádi vracet. To samé se očekává od eshopu. Je třeba, aby byl atraktivní a dobře se zobrazoval na všech zařízeních, od počítačů až po tablety nebo mobilní telefony. Když bude navíc přehledný, rychlý a nabídne všechny funkce a možnosti, jaké uživatel potřebujete, máte vyhráno

 

Proč e-shop na WordPressu?

Pro tvorbu malých i velkých e-shopů je vhodný redakční systém WordPresss, na který se specializujeme a dokážeme vám s ním zajistit internetový obchod na míru. Na trhu existuje více řešení pro eshopy, proč je zrovna WordPress ideální?

Všechny potřebné funkce

Při tvorbě e-shopu na WordPressu mohou být skrze pluginy zajištěny jakékoliv funkce. Napojíme vám na web platební brány, zajistíme lokalizaci a multijazyčnost, podporu různých měn, možnost výběru dopravy a cokoliv dalšího. Skrze e-shop můžete svým zákazníkům posílat newslettery, můžete publikovat články na sociálních sítích, sledovat důležité statistiky aj.

Snadná správa

E-shop na WordPressu disponuje přehledným uživatelským rozhraním, se kterým zvládne pracovat každý. Můžete si v něm snadno upravovat položky, přidávat položky, vytvářet články, upravovat textový i grafický obsah, přidávat další uživatele aj.

Navíc díky tvorbě na  Elementoru můžete kdykoli díky drag & drop systému měnit jednoduše vzhled i sami. 

Široké možnosti vzhledu

Pro eshop nabízí WordPress neomezené množstí variant vzhledu.  My Vám vytvoříme vzhled na míru, který bude designově i barevně nejlépe vystihovat Váš byznys. Postaráme se, aby byl váš e-shop natolik atraktivní, aby se zákazníci rozhodli nakupovat právě u vás. Vzhled bude také plně responzivní. Tvoříme na Elementoru což zákazníkům zajišťuje kdykoli velmi jednoduše změnit design. 

SEO

WordPress nabízí skvělé možnosti SEO nastavení. Snadno se zde nastaví meta informace, přidají se texty, nastaví se správná struktura webu, důležitá klíčová slova, SSL certifikát a obsah bude optimalizován pro rychlé načítání. Hotový eshop si vyhledávače zamilují a s minimální námahou bude snadné ho dostat na první pozice.

Bezpečnost

Eshop bude plně zabezpečený proti útokům zvenčí díky našemu hostingu, kde se o speciálně o eshopy na WordPressu staráme. Veškerá data uživatelů budou šifrovaná a lze nastavit i dvoufaktorové ověřování pro přihlašování do administrace.

Nejrychlejší možnost rozvoje

Díky tomu, že je WordPress největší systém na světě, tak už se Vám nestane, že čekáte na funkcionalitu 2-3 měsíce či déle.  Nejspíše to, co potřebujete už potřeboval někdo před Vámi a tak bude jednoduché to i nasadit. 

Díky světové komunitě můžete mít všechny funkcionality, které vidíte na US webech. 

8 kroků k úspěšnému e-shopu

1-7
1-8

Společně si sedneme a zjistíme, jaká je Vaše cílová skupina a jak ji vnímají Vaši zákaznicí a jaká je konkurence. 

2-2
2-5

Napíšeme analýzu Vašeho e-shopu. Kde přihlédneme i k technologickým novinkám na trhu a řekneme Vám, co Vám pomůže zvýšit prodeje. Samozřejmostí jsou marketingové nástroje. 

3-1
3-2

Navrhneme design Vašeho e-shopu, který konzultujeme s odborníky na UX/UI, psychologii barev dohromady s techniky. U e-shopu je základ funkčnost. 

4-1
4-2

Společně ladíme vzhled tak, aby plnil účel a zároveň Corporate Identitity Vaší společnosti. Na co u e-shopu nesmíme však zapomenou je uživatelská přívětivost. 

5-1
5-2

Tvoříme texty na Váš e-shop pro dosažení vyšších cílů. Pomáháme a radíme, co vše na e-shopu komunikovat. Základem je taky přípava na kvalitní SEO. 

6-1
6-2

Předkládáme Vám e-shop před ostrým spuštěním ke kontrole. Nejen funkčeně, ale také přívěřivě pro Vašeho zákazníka. 

7-1
7-2

Testujeme a zajišťujeme přesné a rychlé fungování systému.

8-1
8-2

Launchujeme e-shop a s ním i probíráme možné marketingové kanály, které doporučujeme.

Ukázky naší práce

Profesionální e-shopové řešení s automatizací

od 500 tis. Kč

E-shop v TOP 500 v ČR

od 400 tis. Kč

e-shop na míru

katalog, eshop s rezervačním systémem

od 250 tis. Kč

Stovky předplatných. Desetitisíce objednávek.

od 150 tis. Kč

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.