Tvorba webových stránek WordPress - Profesionálně | WPDistro

Tvorba webových stránek na WordPressu je naší specializací

Potřebujete webové stránky? Existuje nespočet možností, jak takové stránky vytvořit. Také existuje nespočet důvodů, proč se vyhýbat jinému řešení než je web na redakčním systému WordPress. Webové stránky mají být vzhledné, přehledné, snadno dohledatelné a také by měly jít jednoduše spravovat. Jsme specialisté na WordPress a věnujeme se mu proto, že nabízí nejkomplexnější řešení, které je v mnoha ohledech bezkonkurenční.

Vytvoříme vám webové stránky na WordPressu

Ačkoliv si lze vytvořit webové stránky na WordPressu svépomocí, vždy se vyplatí obrátit na profesionály. Tvoříme všechny druhy webů, od osobních webových stránek až po firemní weby, e-shopy, katalogové systémy nebo online magazíny. Umíme propojit Vaše webové prezentace či e-shopy s Vaším firemním systémem.

Tvorba webu je vždy v úzké spolupráci se samotným klientem. Klademe velký důraz na následující aspekty:

Vzhled

Pokud má být web úspěšný, jeho vzhled nelze volit jen tak od oka. Web by měl disponovat profesionálním vzhledem a jeho tvorba je skutečná věda. Věděli jste, že každá barva vyvolává určité emoce? Chcete v klientech vyvolat pocit důvěry, síly, sounáležitosti s přírodou, rozrušení nebo třeba nostalgie? Naši grafici a designéři velmi dobře ví, jak barvy kombinovat a jaký zvolit design, aby dokázal upoutat pozornost a skvěle se hodil pro záměr daného webu. Vytvoří vám originální návrhy a doladí je s vámi do finální podoby.

Funkce

Sociální sítě, možnost registrace, online chat, odběr novinek, nakupování zboží, propojení s platebními bránami, chat pro zákazníky, hodnocení, kalkulačka na webu a mnoho dalšího. Ať už chcete mít na webu jakékoliv funkce, programátoři vám je na webu zajistí.

SEO

Webové stránky budou vytvořeny tak, aby byly plně validní pro vyhledávače a měly ty nejlepší předpoklady se zobrazovat na dobrých pozicích vyhledávání. Web bude mít správnou strukturu, responzivní vzhled, rychlé načítání, vyplněné meta informace, SSL certifikát, kvalitní textový obsah, povolené indexování a další nezbytnosti, které s optimalizací pro vyhledávače souvisí.

UX a UI

Web bude zpracovaný tak, aby plnil svou potřebu, bude plně zaměřený na cíle uživatele a tomu budou odpovídat vzhled i funkce. Bude maximálně přehledný, každý se na něm snadno zorientuje a nebude zmatený zbytečnými informacemi nebo nepřehledným uspořádáním. Jelikož bude design plně korespondovat s funkcemi, dosáhnete ideálního řešení a uživatelé se na váš web budou rádi vracet.

Tvorba webových stránek na WordPressu? Proč?

Ptáte se proč zvolit pro svůj web či e-shop právě WordPress ? Jde o nejpoužívanější redakční systém, se kterým snadno vdechnete duši jakémukoliv online projektu. Starší generace si zajisté pamatují, že kdo chtěl mít v minulosti webové stránky, musel si je umět nakódovat nebo se obrátit na někoho, kdo to umí. WordPress vznikl v roce 2003 a už od počátku u něj bylo cílem dát do rukou laické veřejnosti nástroj, se kterým si každý snadno vytvoří svůj vlastní web.

Zpočátku vypadal WordPress velmi jednoduše a následně se začal zdokonalovat. Je zde jednoduchá administrace, která umožní ovládání i úpravy webu. Vytvořila se zde architektura, která se rozšiřuje za pomoci pluginů, a postupně začaly přibývat nové funkce.

 Stal se nejoblíbenější platformou pro provozování blogů a osobních webů. Postupně se začal WordPress používat pro všechny druhy webů, včetně internetových obchodů. Nyní používá 43% všech webových stránek WordPress a vzhledem k rostoucí popularitě to brzy bude polovina.

Tvorba webových stránek

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.