Multijazyčný a multiměnový eshop na WordPressu

Jaké bývají Vaše potřeby?

Specializujeme se na profesionální řešení multijazyčných e-shopů na WordPressu a WooCommerce. 

Tato kombinace technologií jako jedna z mála na trhu umožňuje splnit všechny z výše uvedených požadavků na systém.

 

WordPress specialisté

Můžete bez jakýchkoli dalších licenčních poplatků nabízet svým případným partnerům do jiných zemí.

Můžete si vytvořit síť prodejců po celé planetě a profitovat z otevřených systémů a řešení. Řešení je technologicky stabilní mnoho let.

Dále je možno naše řešení využívat jako katalog produktů pro některé země a v některých zemích mít toto řešení zapnuto jako prodejní multijazyčný e-shop.

Vše je Open Source a to znamená, že celá „krabice“ založená na WordPressu a Woocommerce je Vaše.

Technologicky řešení multijazyčného e-shopu na mnoha doménách, v mnoha měnách, mnoha jazycích, napojeného na mnoho platebních bran, mnoho dopravců, možnosti jako jsou zvláštní kódy Google Analytics, Facebook pixelu pro každý jazyk zvlášť, různé role uživatelů a toto vše bez licencí.

Tato řešení vyžadují velké týmy vývojářů, kteří znají lokální prostředí – kupříkladu pokud chcete prodávat do států s podporpou RTL jako je Saudská Arábie. WordPress a WooCommerce je řešení, které plně podporuje vše, co pro svůj nadnárodní e-shop potřebujete.mul

WordPress má za sebou dlouho historii vývoje. Globálně se jedná o systém, který používá na svých webech z TOP 1 milionu 35%. Toto číslo budí dojem využívání zejména na webech typu hobby projekt. WordPress má ale ještě vyšší zastoupení 38% v TOP 10 000 webech. Jedná se tedy z našeho pohledu o top profesionální platformu pro stavbu webu. S WordPressem ale stejně jako třeba s formulí jedna, je třeab umět jezdit. Průměrný řidič buď nevyužije takové „auto“ naplno, nebo ve třetí zatáčce ztrácí kontrolu a bourá. My ale bouráme mýty o otevřených systémech, a proto na nich stavíme e-shopy s mnohamilionovými obraty. Tvoříme řešení s 50 000 produkty, řešení, která mají 10 a více jazyků, šest měn, spravují se z jednoho místa, každý jazyk je pak jiný. Toto vše umožňuje kombinace pluginů WordPressu, WooCommerce, WPML a dalších námi testovaných a vybíraných „základů“ pro tvorbu technicky kvalitního webového řešení multijazyčného a multiměnového e-shopu založeného na WordPressu a Woocommerce.

 1. Systém ve 14 jazycích
 2. 550 produktů x 14 jazyků
 3. Úprava webu na systému WordPress
 4. Vytvoření plánu na tvorbu nového katalogu s vizí rozvoje do eshopu v jednotlivých zemích
 5. Nyní katalog předěláváme, aby byl lépe administrovatelný a s vizi rozvoje v eshopy v jednotlivých zemích

V odkazu je vývojová verze – předpokládané spuštění 7/2021

 1. multijazyčný eshop – 10 jazyků
 2. Push notifikace
 3. Affiliate marketing
 4. Automatické stahování referencí
 5. Automat na sociální sítě
 6. Opuštěný košík
 7. Zásilkovna
 8. Mailstep
 9. Twilio
 10. Fakturoid
 11. Alza

Copyright 2019 © All rights Reserved. Design by DeYf

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.