Multijazyčný a multiměnový eshop na WordPressu

Jaké bývají Vaše potřeby?

Specializujeme se na profesionální řešení e-shopů na WordPressu a WooCommerce. 

Tato kombinace technologií jako jedna z mála na trhu umožňuje splnit všechny z výše uvedených požadavků na systém.

WordPress specialisté

Můžete bez jakýchkoli dalších licenčních poplatků nabízet svým případným partnerům do jiných zemí. 

Můžete si vytvořit síť prodejců po celé planetě a profitovat z otevřených systémů a řešení. Řešení je technologicky stabilní mnoho let.

Dále je možno naše řešení využívat jako katalog produktů pro některé zěmě a v některých zemích mít toto řešení zapnuto jako prodejní e-shop.

Vše je Open Source a to znamená, že celou „krabici“ založenou na WordPressu a Woocommerce

Technologicky řešení e-shopu na mnoha doménách, v mnoha měnách, mnoha jazycích, napojeného na mnoho platebních bran, mnoho dopravců, možnosti jako jsou zvláštní kódy Google Analytics, Facebook pixelu pro každý jazyk zvlášť, různé role uživatelů a toto vše bez licencí – není úplně triviální.

Tato řešení vyžadují velké týmy vývojářů, kteří znají lokální prostředí – kupříkladu pokud chcete prodávat do států s podporpou RTL jako je Saudská Arábie. WordPress a WooCommerce je řešení, které plně podporuje vše, co pro svůj nadnárodní e-shop potřebujete.

WordPress má za sebou dlouho historii vývoje. Globálně se jedná o systém, který používá na svých webech z TOP 1 milionu 35%. Toto číslo budí dojem využívání zejména na webech typu hobby projekt. WordPress má ale ještě vyšší zastoupení 38% v TOP 10 000 webech. Jedná se tedy z našeho pohledu o top profesionální platformu pro stavbu webu. S WordPressem ale stejně jako třeba s formulí jedna, je třeab umět jezdit. Průměrný řidič buď nevyužije takové „auto“ naplno, nebo ve třetí zatáčce ztrácí kontrolu a bourá. My ale bouráme mýty o otevřených systéme, a proto na nich stavíme e-shopy s mnohamilionovými obraty. Tvoříme řešení s 50 000 produkty, řešení, která mají 10 a více jazyků, šest měn, spravují se z jednoho místa, každý jazyk je pak jiný. Toto vše umožňuje kombinace pluginů WordPressu, WooCommerce, WPML a dalších námi testovaných a vybíraných „základů“ pro tvorbu technicky kvalitního webového řešení multijazyčného a multiměnového e-shopu založeného na WordPressu a Woocommerce.

Copyright 2019 © All rights Reserved. Design by DeYf