Napojení CRM systému

Potřebujete k e-shopu nebo webu od Wpdistro napojit i CRM? 

Bez problému! Vyvíjíme CRM systém se stejnou myšlenkou jako weby.

Na míru, editovatelné zákazníkem, open source, bezpečnost na prvním místě.

pclogo.png
kunin.png
CZU_logo.jpg
00062512l.jpg

Potřebujete propojit Vaší webovou prezentaci s CRM systémem? Pod značkou AutoCRM vyvíjíme firemní systémy na míru každé společnosti. Základem našeho systému je open source systém EspoCRM, které ve světě využívá přes 60 000 společností. My jsme ho posunuli ještě mnohem dál a umíme na jeho principech postavit cokoli (ještě jsme se nesetkali s požadavkem který bychom neuměli splnit). Systém je v režimu „low code“ což znamená že mnoho věcí si po implementaci můžete nastavovat sami bez potřeby programování.

Proč mít firemní systém od nás?

To nejdůležitější co každá firma má jsou data! Data o Vaší firmě, zakázkách, informace o zákaznících, historii komunikace. Některá data jsou velmi citlivá a není vhodné je sdílet s třetí stranou. 

Vlastní správu dat umožňuje open source, celý systém můžete mít na Vámi zvoleném hostingu – takže i třeba na Vašem vlastním.  

Zapomeňte na SaaS systémy u kterých se při růstu firmy nedoplatíte. U nás platíte za odvedenou práci a případně využitý prostor na našich serverech. 

AutoERP je rozšířitelný mnoha moduly a funkcemi

Chcete vědět více?

Na webu AutoCRM naleznete kompletní popis funkcí a modulů dostupných v našem CRM systému

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.