Automatizovaný e-shop s ERP

E-shop a ERP

Propojte svůj e-shop s ERP systémem a otevřete cestu k automatizaci. 

Výhody propojení e-shopu s ERP

Centralizovaná správa dat

Všechny důležité informace o skladových zásobách, objednávkách, zákaznících a finančních transakcích jsou centralizovány v jednom systému.

Propojení s firemním systémem

Propojení e-shopu s firemním ERP systémem zajišťuje kompletní přehled nejen o skladu e-shopu. Celý systém lze napojit na dodavatele, výrobu, CRM, řízení zakázek, PIM a další.

Snížení nákladů

Propojení e-shopu s ERP přispívá k efektivitě a snižuje náklady spojené s ručními procesy a chybami. V dlouhodobém horizontu snižuje náklady na správu e-shopu.

Vyšší efektivita

Mnoho rutinních úkolů, jako je správa kontaktů nebo generování nabídek, může být automatizováno, což snižuje pracovní zatížení a šetří čas. Automatikcké přenosy objednávek z e-shopu do ERP systému a jeho součástí.

Eshop s automatizovaným ERP systémem

Automatizace procesů  v e-shopu pomocí firemního systému uvolní ruce Vašim zaměstnancům.

Přijetí objednávky může být plně automatizované. Po vytvoření objednávky zákazníkem se v ERP systému vytvoří objednávka a k ní navázané entity jako je faktura, zálohová faktura, výdejka atd. Po snížení skladových zásob na rizikovou hodnotu, systém upozorní nebo rovnou navrhne objednávku od dodavatele. 

Získejte e-shop se systémem, který bude spravovat nejen e-shop, ale také procesy v celé firmě. 

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.