Automatizovaný e-shop s ERP

E-shop a ERP

Propojte svůj e-shop s ERP systémem a otevřete cestu k automatizaci. 

Výhody propojení e-shopu s ERP

Centralizovaná správa dat

Všechny důležité informace o skladových zásobách, objednávkách, zákaznících a finančních transakcích jsou centralizovány v jednom systému.

Propojení s firemním systémem

Propojení e-shopu s firemním ERP systémem zajišťuje kompletní přehled nejen o skladu e-shopu. Celý systém lze napojit na dodavatele, výrobu, CRM, řízení zakázek, PIM a další.

Snížení nákladů

Propojení e-shopu s ERP přispívá k efektivitě a snižuje náklady spojené s ručními procesy a chybami. V dlouhodobém horizontu snižuje náklady na správu e-shopu.

Vyšší efektivita

Mnoho rutinních úkolů, jako je správa kontaktů nebo generování nabídek, může být automatizováno, což snižuje pracovní zatížení a šetří čas. Automatikcké přenosy objednávek z e-shopu do ERP systému a jeho součástí.

Eshop s automatizovaným ERP systémem

Automatizace procesů  v e-shopu pomocí firemního systému uvolní ruce Vašim zaměstnancům.

Přijetí objednávky může být plně automatizované. Po vytvoření objednávky zákazníkem se v ERP systému vytvoří objednávka a k ná navázané entity jako je faktura, zálohová faktura, výdejka atd. Po snížení skladových zásob na rizikovou hodnotu, systém upozorní nebo rovnou navrhne objednávku od dodavatele. 

Získejte eshop se systémem, který bude spravovat nejen e-shop, ale také procesy v celé firmě. 

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.