Správa a hosting Vašeho WordPress webu | WPDistro

Provoz, správa a hosting WordPress webu

Hosting u WPDistro = bezstarostný život. 

Postaráme se Vám o Váš web či e-shop na WordPressu. Specializujeme se pouze na WordPress a proto Vám poskytneme tu nejvyšší kvalitu. 

My se kompletně staráme o Váš WordPress web. Zajišťujeme hosting na NVMe discích (čímž také zajišťujeme rychlost WP), pravidelně aktualizujeme Váš web, zajišťujeme bezpečnost Vašeho webu (níže Antihack) a Váš web zálohujeme.  

Informujte se u nás na rychlost Vašeho WordPress webu.

Mini

400 Kč

měsíčně bez DPH

Určeno pro malé weby

Standard

750 - 1 250Kč

měsíčně bez DPH

Určeno pro eshopy a střední weby

Top

od 1 500 Kč

měsíčně bez DPH

Určeno pro systémy na míru

Máte možnost mít vypnuté automatické aktualizace, ale i přesto chceme, aby Váš web byl aktualizovaný a proto u takových případů děláme speciální dny, kdy aktualizace systému zapínáme. Tato služba je placená.

Antihack

Antihack vychází z našeho maximálního zabezpečení serverů. Používáme web firewall, oddělené prostory pro jednotlivé weby (jaily), intenzivní zálohování, kontroly záloh, úpravy wordpressu a bezpečnostní pluginy pro každou instalaci.

Záruka spočívá v případě napadení webu za uvedení webu do původního stavu, vyšetření příčiny útoku, zabezpečení, případně změně hesel všech uživatelů. Toto zdarma. 

Každý systém může být napaden – kupříkladu díky slabému uživatelskému heslu. Proti některým typům útoků je velmi těžké se bránit. Váš web je ale s námi v maximálním možném bezpečí a proto za jeho bezpečnost ručíme.

Zanechte nám Váš e-mail a my se Vám ozveme

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.