Odvirování a zrychleni WordPressu | WPDistro

Odvirování a zrychlení WordPressu

Hosting u WPDistro = bezstarostný život. 

Postaráme se Vám o Váš web či e-shop na WordPressu. Specializujeme se pouze na WordPress a proto Vám poskytneme tu nejvyšší kvalitu. 

Odvirujeme, zabezpečíme a kompletně se postaráme o Váš WordPress web. Zajišťujeme hosting na NVMe discích (čímž také zajišťujeme rychlost WP), pravidelně aktualizujeme Váš web, zajišťujeme bezpečnost Vašeho webu (níže Antihack) a Váš web zálohujeme.  

Informujte se u nás na rychlost Vašeho WordPress webu.

WordPress zrychlení odvirování

Zrychlení WordPressu

od 4 500 Kč

Jednorázově
Náročnost a cena dle počáteční analýzy

Každý web je posuzován individuálně

Odvirování WordPressu

od 5 000 Kč

Jednorázově
Náročnost a cena dle počáteční analýzy

Chat, email a telefon – jsme tu pro Vás

Odvirování, zrychlení a přesun na hosting od WPDistro

od 7 500 Kč

Jednorázově
Rychlý a bezpečný web

Je třeba dodat nezavirovanou původní šablonu – originál, ze kterého byl web vytvořen. Jinak je cena značně vyšší.

Rychlé načítání webových stránek je velmi důležité. Rozhoduje o míře konverze, spokojenosti uživatelů a rovněž má vliv na umístění ve vyhledávačích. Pokud mají Vaše webové stránky plnit svou úlohu, pak musí být rychlé. Měly by se načíst do 3 sekund, ideálně i rychleji.

Nejen rychlost rozhoduje o úspěšné webové prezentaci či eshopu. Stejně důležitá je dostupnost a ta je podmíněná kromě jiného především bezpečností serveru a WordPresu. Tu Vám zaručí spolehlivý Spravovaný hosting. V praxi se WordPress neobejde bez instalace různých pluginů. Ty bývají často bezpečnostním rizikem. Je nutné vybrat kvalitní prověřené pluginy a správně je nastavit. 

Pro rychlý běh Vašich stránek je také důležité aktualizovat! Je nutné pravidelně aktualizovat nejen WordPress a použité pluginy, ale také technologie použité na serveru. To vše Vám zaručí specializovaný Spravovaný hosting pro WordPress.

Antihack

Antihack vychází z našeho maximálního zabezpečení serverů. Používáme web firewall, oddělené prostory pro jednotlivé weby (jaily), intenzivní zálohování, kontroly záloh, úpravy wordpressu a bezpečnostní pluginy pro každou instalaci.

Záruka spočívá v případě napadení webu za uvedení webu do původního stavu, vyšetření příčiny útoku, zabezpečení, případně změně hesel všech uživatelů. Toto zdarma. 

Každý systém může být napaden – kupříkladu díky slabému uživatelskému heslu. Proti některým typům útoků je velmi těžké se bránit. Váš web je ale s námi v maximálním možném bezpečí a proto za jeho bezpečnost ručíme.

Zanechte nám Váš e-mail a my se Vám ozveme

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.