Napojení ERP systému - WPDistro

Napojení ERP systému

Potřebujete k e-shopu nebo webu od Wpdistro napojit i ERP? 

 

Bez problému! Vyvíjíme ERP systémy se stejnou myšlenkou jako weby.

Na míru, editovatelné zákazníkem, opensource, bezpečnost.

pclogo.png
kunin.png
CZU_logo.jpg
00062512l.jpg

Potřebujete propojit Vaší webovou prezentaci s komplexním firemním systémem? Pod značkou AutoERP vyvíjíme firemní systémy na míru každé společnosti. Základem našeho systému je open source systém EspoCRM, které ve světě využívá přes 60 000 společností. My jsme ho posunuli ještě mnohem dál a umíme na jeho principech postavit cokoli (ještě jsme se nesetkali s požadavkem který bychom neuměli splnit). Systém je v režimu „low code“ což znamená že mnoho věcí si po implementaci můžete nastavovat sami bez potřeby programování.

Proč mít firemní systém od nás?

To nejdůležitější co každá firma má jsou data! Data o skladech, faktury, informace o zákaznících, historii komunikace. Některá data jsou velmi citlivá a není vhodné je sdílet s třetí stranou. 

Vlastní správu dat umožňuje open source, celý systém můžete mít na Vámi zvoleném hostingu – takže i třeba na Vašem vlastním.  

U nás neplatíte paušální poplatky za počet uživatelů kteří mají do systému přístup, tyto poplatky u velkých firem stoupají do stovek tisíc měsíčně. U nás platíte za odvedenou práci a případně využitý prostor na našich serverech. 

AutoERP je rozšířitelný mnoha moduly a funkcemi

Chcete vědět více?

Na webu AutoERP naleznete kompletní popis funkcí a modulů dostupných v našem ERP systému

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.