Vytvoříme Vám korporátní web na míru podle Vašich požadavků

Korporátní web na míru

Na systému WordPress můžete mít dokonalý korporátní web s vizí jednoduchého rozvoje. Velkou výhodou je, že můžete každou sekci na webu dát administrovat oddělení, které za ni bude zodpovídat.

 

Rozsáhlá řešení, která běží na systému WordPress: TOP 100 web = wordpress.com, TechCrunch – techcrunch.com, Microsoft News – news.microsoft.com, BBC America – bbcamerica.com a mnoho dalších. 

Korporátní web má vysoké požadavky na stabilitu, rychlost a bezpečnost. Tyto základní 3 parametry samozřejmě WordPress splňuje. Weby, které běží na systému WordPress: Bílý Dům, News Microsoft, Techcrunch.

Díky nejoblíbenějšímu systému na světě (WP využívá 43% světového trhu) je WordPress vyladěným systémem pro velké weby či e-shopy. E-shopové řešení Woocommerce využívá přes 30% světových e-shopů. V TOP 1 mil. Je 22% na systému WordPress Woocommerce.

S každým systémem se to musí umět na odborné úrovni. A společnost WPDistro je zárukou nejen kvality, ale také precizně odvedené práce, která je kompletně předatelná.

Tvorba korporátního webu sebou nese nejen grafiku na míru a dodržování korporátní identity, ale samozřejmě také preciznost!

WordPress specialisté

Obsah korporátního webu:

Profesionální e-shopové řešení s automatizací

od 500 tis. Kč

Multijazyčný katalog s vizí rozvoje

od 200 tis. Kč

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.