E-shop na míru, který již nebudete muset měnit!

E-shop na míru

PRÁVĚ JSTE NAŠLI PARTNERA PRO VÁŠ ESHOP!

Pokud plánujete růst a napojovat e-shop na další systémy, tak WordPress je správné řešení!

V TOP 10 tis. e-shopů světa má nejvyšší zastoupení – téměř 30%.

pclogo.png
kunin.png
CZU_logo.jpg
00062512l.jpg

Chcete mít stejně kvalitní e-shop na míru jako nejúspěšnější společnosti na trhu? Bude nám ctí udělat vám e-shop na míru, ze kterého vaší konkurenci spadne čelist. E-shop musí umět okamžitě upoutat pozornost, být přehledný na všech zařízeních, rychle se načítat a zároveň musí jeho procházení návštěvníky bavit. Dokonalé řešení není nedostupné, drahé a už vůbec příliš složité. Vyhněte se pofidérním e-shopovým systémům i nezkušeným tvůrcům. Jsme experti na redakční systém WordPress, který nyní pohání každý čtvrtý ze světově nejlepších eshopů.

Proč e-shop na míru na WordPressu?

E-shopy na systému WordPress využívá 22% z 1 mil. největších světových eshopů, což je největší podíl ze všech e-shopů světa. 

Díky WordPressu, který má pravidelné aktualizace, tak nemusíte již systém nikdy měnit a můžete pouze měnit grafiku jednoduše díky drag & drop systému. Čili svůj e-shop můžete pouze rozvíjet!

WordPress je celosvětově největší systém a tím Vám zajišťuje velké množství funkcionalit, které se vyvíjí po celém světě. 

Za WordPressem stojí společnost Automattic, která má více jak 1500 zaměstnanců. 

I my jsme na něm postavili celkem dost e‑shopů a na jednotlivé se můžete podívat v našich referencích.

e-shop na míru

Co od Vašeho e-shopu můžete čekat?

e-shop na míru

Je WordPress pro e-shop nejlepší?

Systémů pro eshopy existuje mnoho, ale žádné nemá tak velkou základnu uživatelů. Proč vlastně využívají WordPress pro e-shop ty nejlepší společnosti na trhu? Protože je velmi jednoduchý a neexistuje funkce, kterou by nebylo možné přidat. Nejste ničím limitovaní a budete ohromeni tím, jak snadno se s ním pracuje. Vše je přehledné, přidávání položek, uživatelů, sledování statistik, úprava cen a cokoliv dalšího. Práci v tomto systému zvládne i začátečník.

Postaráme se vám o silnou pozici na trhu

Začínejte s eshopem, u kterého je nejlepší předpoklad úspěchu. E-shop od nás vaše cílová skupina jen tak neopustí a víte proč? Protože na jeho vzhledu budou pracovat jedni z nejlepších grafiků a nabídne uživatelům prostředí, které bude atraktivní a kam se rádi budou vracet. Pracují u nás profesionálové v oboru a za našimi kvalitami stojí nejen naše reference, ale i nespočet spokojených zákazníků, ke kterým se můžete přidat. Naším posláním je vytvořit vám řešení, které zajistí vašemu byznysu rapidní růst.

Řešení, které už nikdy nemusíte měnit

S WordPressem získáte řešení, které už nikdy nebudete muset měnit nebo přesouvat. A proč? WordPress je dokonalý systém, který se neustále aktualizuje, snadno se rozšiřuje, upravuje i spravuje. Chcete multijazyčný eshop, propojení s platebními branami, podporu různých měn nebo složité funkce? Naši programátoři a designeři vám vytvoří řešení na míru, které bude v každém ohledu respektovat vaše požadavky a zohledňovat SEO, rychlost načítání, bezpečnost i responsivitu. Neexistují žádná omezení z hlediska grafiky i funkcí a váš e-shop bude plně připravený i pro růst. Chtěli byste do budoucna rozšiřovat položky, možnosti dopravy, další jazyky nebo měny? Žádný problém.

Profesionální e-shopové řešení s automatizací

od 500 tis. Kč

Zdravotnické oděvy a oblečení

E-shop v TOP 500 v ČR

od 400 tis. Kč

e-shop na míru

TOP 10 e-shop v tabákových výrobcích

od 300 tis. Kč

e-shop na míru

katalog, eshop s rezervačním systémem

od 250 tis. Kč

Rezervační systém pro lovce

od 250 tis. Kč

E-shop Ozdoba.cz - napojení na Helios, 360 fotky

od 250 tis. Kč

E-shop s napojením na účetní systém, 10 tis. produktů

od 300 tis. Kč

e-shopové řešení s 20 tis. produkty

od 150 tis. Kč

Stovky předplatných. Desetitisíce objednávek.

od 150 tis. Kč

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.