Stop trápení s platebními branami, do Česka přichází Stripe

Stripe je novým standardem online plateb. Ať už vlastníte e-shop, e-commerce obchod, crowdfundingovou síť nebo blog s předplatným, Stripe vám sedne jako ulitý.

 

Nabízí plně responzivní design použitelný jak na webu, tak na mobilních zařízeních. Samozřejmostí je také implementace mobilních peněženek Apple Pay a Google Pay. To vše dokonale zabezpečené, přehledné a ve 14 jazykových variantách pro vaše zákazníky po celém světě.

 

Stripe už navíc není jen nějaká novinka. Využívají ho miliony obchodů ve více než 100 zemích světa v různorodých odvětvích. S hlavním sídlem v San Franciscu, 14 globálními kancelářemi po celém světě a stovkami zaměstnanců poskytují prvotřídní podporu všem svým klientům.

 

„Měli jsme v plánu vstoupit na český trh už před krizí, je to poměrně zdlouhavý proces kvůli splnění regulací a podmínek národní banky, ale samozřejmě situace s pandemií nám trochu nahrává,“ vysvětlil v rozhovoru pro HN Marcin Misztal, šéf Stripu pro střední a východní Evropu.

 

Stripe se chlubí přehledným, pro programátory dobře čitelným a lehce nasaditelným kódem. Díky tomu tak můžete s pomocí WPDistro rozjet platební bránu na WordPressu v podstatě ihned.

Čtěte také:   Odpublikujte celou stránku na Twitteru, vyzývá uživatele WordPress

Sdílejte, ať je nás víc!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.