Stop trápení s platebními branami, do Česka přichází Stripe

Stop trápení s platebními branami, do Česka přichází Stripe

Stripe je novým standardem online plateb. Ať už vlastníte e-shop, e-commerce obchod, crowdfundingovou síť nebo blog s předplatným, Stripe vám sedne jako ulitý.

 

Nabízí plně responzivní design použitelný jak na webu, tak na mobilních zařízeních. Samozřejmostí je také implementace mobilních peněženek Apple Pay a Google Pay. To vše dokonale zabezpečené, přehledné a ve 14 jazykových variantách pro vaše zákazníky po celém světě.

 

Stripe už navíc není jen nějaká novinka. Využívají ho miliony obchodů ve více než 100 zemích světa v různorodých odvětvích. S hlavním sídlem v San Franciscu, 14 globálními kancelářemi po celém světě a stovkami zaměstnanců poskytují prvotřídní podporu všem svým klientům.

 

„Měli jsme v plánu vstoupit na český trh už před krizí, je to poměrně zdlouhavý proces kvůli splnění regulací a podmínek národní banky, ale samozřejmě situace s pandemií nám trochu nahrává,“ vysvětlil v rozhovoru pro HN Marcin Misztal, šéf Stripu pro střední a východní Evropu.

 

Stripe se chlubí přehledným, pro programátory dobře čitelným a lehce nasaditelným kódem. Díky tomu tak můžete s pomocí WPDistro rozjet platební bránu na WordPressu v podstatě ihned.

Sdílejte, ať je nás víc!

Kontaktujete nás.

Rádi poznáme Váš projekt a umíme se pro Váš záměr nadchnout.

info@apertia.cz

+420 772 727 746

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.