Měnitelné menuboardy na televizi pro gastro či další prodejny

Kdysi se jednalo o celkem drahou záležitost a dneska už můžete mít každý den jiné menu a to s vlastní grafikou i Vy ve své kavárně, restauraci, prodejně pečiva nebo v cukrárně. Nezáleží jaký koncept vlastníte či provozujete, ale všichni se snažíme snížit náklady na naprosté minimum.

A jak jsme to vyřešili u našeho klienta my? 

Klient má řeznictví v Kolodějích. Jelikož tam má i jídelnu, tak chtěl mít menu viditelně na televizi. Ovšem jídla mohou během dne dojít a tak ovládání musí být velmi jednoduché, aby mohla obsluha maximálně 2 kliky jídlo smazat. A samozřejmě je také možné jídla během dne přidávat.

Grafické zpracování může být podle Vašich představ. A v kreativitě se meze nekladou.

 

Jaká je cena realizace?

Nákup televize může být dneska do 2 tis.Kč a pokud máte v tuto chvíli stávající web na WordPressu, tak další realizace je maximálně v rozsahu nižších desítek tisíc korun. K tomu jako bonus dostanete týdenní jídelní lístek ve vlastní grafice, který můžete tisknout. Jídelní lístek tedy píšete pouze 1x v týdnu. Ostatní dny se stahují automaticky ze zadaného týdenního jídelního lísku. Také tam máte možnost tisku.

 

Menuboard může ovládat Vaše obsluha, protože ovládání je velmi jednoduché. Může měnit jídla či produkty v akci.

 

Síť prodejen

A pokud máte síť prodejen a chcete, aby se každý den měnila grafika a produkty v akci. Nebo aby byl stejný jídelní lístek na všech nebo cokoli, co si budete přát. Tak samozřejmě není problém, aby Váš např. marketingový manager měnil vše z mobilního telefonu ráno, když se vzbudí a má to během chvilky.

 

Jednoduché grafické zpracování, které jsme dělali klientovi může být dle Vašeho zadání naprosto jiné. Můžete mít stejné jako např. v Mc. Donaldu či KFC apod. Pokud dodáte fotografie.

Čtěte také:   Nejlepší vzdělávací platformy pro online kurzy 2021 - WordPress

Stejně tak si můžete během dne upravovat ceny. Čili např. do akce si můžete dávat různé druhy věcí. A proto taková realizace nemusí být pouze pro gastro, ale třeba i pro větší prodejnu hraček, kde chcete upozornit na akci či nějakou novinku.

Sdílejte, ať je nás víc!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.