Co má na internetu a v IT skutečnou hodnotu?

Co má na internetu a v IT skutečnou hodnotu?

Co má na internetu a v IT skutečnou hodnotu?
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Je to kód programátorů?

Ale kódu je všude habaděj.

Je to množství funkcí?

Ale systémy mají většinou funkcí tolik, že nevíme, kterou používat dříve, kterou později a tak raději využíváme pouze jednu či dvě.

Tak co to tedy je?

Po 15 letech v IT, 20 na internetu a celkově ochomejtání se okolo těch internetů, ajťáků, programů, kódů a opensourců – je to jednoduše a jasně podpora.

V IT je totiž a to vám prozradím – neustále všechno rozbité. Od Facebooku, Googlu až po lokální web řezníka. A tak je potřeba banda na té druhé straně.

Tato banda – lidé, kteří se starají, aby vše fungovalo, je ideálně neviditelná, ale když už je potřeba a oni zrovna nestihli zalepit všechny díry v lodi, do které neustále teče – čili do Vašeho IT řešení, tak je třeba rychlá odpověď.

Byť třeba taková, že se vše vyřeší za týden. Což se ale u nás téměř nestává. Ale klient má právo vědět, kdy a jak bude vše funkční.

Proto jsem se inspiroval US firmou Rackspace – tam jsou blázni do podpory. A s tímto chci stavět svůj mikro IT svět okolo WordPressu, který považuji za skvělý nástroj. Jenže o tento nástroj je třeba se starat.

A proto může být kvalitní nástroj zdarma, open source a přesto je třeba pro něj mít na druhé straně ty, kteří vám zvednou telefon a rychle vyřeší váš požadavek.

 

Chcete novinky o WordPressu?

Sdílejte, ať je nás víc!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin