#11 Využívejte výhody sociálního nakupování s možností vlastní sociální sítě na eshopu - wordpress

#11 Využívejte výhody sociálního nakupování s možností vlastní sociální sítě na eshopu – wordpress

Těžit z marketingové novinky v podobě sociálního nakupování, které se v čím dál větší míře dostává do České republiky, můžete ať už z pozice zákazníka, tak majitele e-shopu, který máte na WordPressu.

Je to jednoduché. Čím více lidí seženete, tím méně zaplatíte. Protože čím více zákazníků vytváří ucelenou skupinu, tím větší slevu dostanou. Takový je princip nového trendu mezi marketingovými strategiemi.

Za cenu drobné slevy na jednotlivém kuse získáte od jednoho zákazníka několik dalších, se kterými už můžete dále pracovat. Zvyšuje se vám tak nejen obrat, ale i šířka zákaznické základny a zisk.

Na eshopu také můžete zřídit vlastní sociální platformu, díky které se lidé ani nemusí osobně znát. Ať už se jedná o milovníky šatů, zdravého jídla, značkového oblečení, aut nebo psů či zahrádky.

Díky možnostem WordPressu a WPDistro můžete tuto novinku jednoduše implementovat také na váš eshop a vyzkoušet prodejní strategii, která už dlouho funguje třeba v Americe a dalších zemích.

 

Sdílejte, ať je nás víc!

Kontaktujete nás.

Rádi poznáme Váš projekt a umíme se pro Váš záměr nadchnout.

info@wpdistro.cz

+420 772 727 746

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.