Staneme se Vaším IT partnerem. Chápeme marketing a ve webu hrajeme nejvyšší ligu. Přihrajeme Vašim klientům WordPress oni už jen dají GOAL.

– WPDistro

SEO? Automaticky. Postování na sociální sítě? Automaticky. AdWords? Analytics? Automaticky a do detailu. Editování WordPressu z frontendu? Samozřejmost!

Školení

Internet žije z marketingu. Marketing ja na webu. Web je na WordPressu. WordPress je marketing!

Spojte se s námi a my Vaší marketingové agentuře dodáme odladěný, bezpečný, rychlý, zálohovaný, SEO optimalizovaný, jednoduše WPDistro systém pro Vaše spokojené klienty.

WPDistro pro marketingové agentury

Marketingová agentura má kreativně řešit se zákazníkem jeho marketingové kampaně. Proto je třeba mít odladěný, stabilní, bezpečný, funkční a marketingově laděný systém. 

WordPress = eliminace rizika

Máte jako marketingová agentura špatné zkušenosti s dodavateli vašeho IT? Nebo webových řešení? Díky Open Source WordPressu – odladěnému WPDistru – můžete kdykoli kamkoli přejít. Nám záleží na Vaší spokojenosti!

Marketing a IT se úzce prolíná

A proto je třeba pro marketingovou agenturu buď stavět vlastní weby na vlastním CMS nebo může být řešením outsourcing IT a tvorby webů založených na známém standardu. 

Chápeme Vás milí marketeři

Je pro vás důležité mít vašeho klienta vysoko díky naprosto perfektnímu SEO, které v současnosti samo o sobě je velmi složitou disciplínou. Dále sociální sítě, PPC kampaně, automatizace, notifikace, schvalovací procesy, plánování, vyhodnocování, grafování – rozumíme Vám!

Moderní marketingové trendy a WordPress

Jednoduchá editace WordPressu z pohledu pro uživatele, push notifikace, automatické sdílení na sociální sítě, napojení na Google Analtyics, AdWords, napojení na privátní analytické nástroje, maximální bezpečí při publikování dat. Jednoduše – WPDistro.cz

Školení

Rychlost webu jako marketingová výhoda?

V současnosti jsou web šneci odsouzeni k vyhynutí. Proč? Zrychlení webu zvýší prodeje? Zajistí lepší uživatelskou zkušenost? Klienti vašich klientů vás budou milovat?

Rychlý WordPress! Školení

Co na SEO WordPress?

Je ještě SEO v současnosti potřeba?

Více v našem článku o SEO a WordPressu!