Reclar

Multijazyčný eshop s napojením na různé systémy

Napojení na

9 systémů

Přeloženo do

10 jazyků

Top funkce

Kompletní automatizace

Multijazyčný eshop s napojením

  1. multijazyčný eshop – 10 jazyků
  2. Push notifikace
  3. Affiliate marketing
  4. Automatické stahování referencí
  5. Automat na sociální sítě
  6. Opuštěný košík
  7. Zásilkovna
  8. Mailstep
  9. Twilio
  10. Fakturoid

Jak probíhal projekt

Klient k nám přišel poté, co chtěl udělat eshop na WordPressu a s bývalým dodavatelem měl problém s rychlostí. My jsme projekt převzali, opravili a zprovoznili. Od té doby klient napojoval na různé systémy. Eshop jsme rozšiřovali a zvětšovali. Velmi často jsme dodávali další jazykové mutace. Nyní jsme jej napojili na Alza a věřím, že do budoucna budeme napojovat ještě na další externí systémy.

Co říká klient?

Jan Šmíd - majitel Reclar.cz

Rychlost je zde samozřejmost, ale nejvíce bych zdůraznil hlubokou znalost WP. Před WPDistro jsme vyzkoušeli 3 IT dodavatele (všichni „odborníci“ na WP), výsledkem jejich několika měsíční(!) práce byl vždy nekompletní a hlavně extrémně pomalý e-shop. Již jsem přestával věřit, že WP je vůbec vhodné řešení pro multijazyčný e-shop. Následně jsem narazil na extrémně svižné a efektní e-shopy v US, což mě přesvědčilo, že to jde. P. Strejc z WPDistro během mé první návštěvy odhalil mnoho chyb našeho stávajícího řešení a mě přesvědčil, že WordPress opravdu rozumí. Během cca 2 týdnů jsme spouštěli první, ale již plně funkční verzi nového e-shopu! S odstupem cca 6 měsíců jsem přesvědčen o dlouhodobé spolupráci. Neustále náš e-shop vylepšujeme a jsem si jistý, že se nyní nemusíme bát žádné výzvy. Děkuji a jednoznačně doporučuji!

Jak pomůžeme vám?

Rádi se Vám budeme věnovat. Stačí nás kontaktovat pomocí formuláře nebo nám rovnou zavolejte.

Copyright 2019 © All rights Reserved. Design by DeYf

Zadejte email a my se Vám ozveme

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.