2P Servis - WPDistro

Zdravotnické oděvy a oblečení

Internetový obchod na míru - 2P Servis

Pro 2P Servis, specialistu na zdravotnické oděvy, jsme vytvořili e-shop na míru s důrazem na přizpůsobení a uživatelskou přívětivost. Obsahuje zakázkové zboží, flexibilní platební řešení, bonusové body pro registrované uživatele a sofistikované vyhledávací funkce. Naše řešení zahrnuje i inteligentní integrace a automatizovanou komunikaci, která posouvá zákaznický zážitek na novou úroveň.

Napojení:

Napojení na účetní program Premier

Napojení na Depoto – skladový systém

 

Funkce:

Zakázkové zboží

U vybraných zákazníků lze nastavit platbu na fakturu.

Sdružené položky

Výběr barev

Bonusové body: Zákazník, který je registrován získává na svůj účet bonusové body.

Virtuální oddělení

Skryté katalogové číslo: Každá položka má skryté katalogové číslo, které není nikde ve veřejné části vidět, ale lze ho použít pro hledání ve veřejné části e-shopu.

Alternativní vyhledávací fráze

Cena kus/balení: Ve výpisu položek v oddělení i v detailu položky se zobrazuje cena za jeden kus a v detailu položky i cena za balení.

Hodnocení položek Heureka

Možnost archivace položek

Náhradní plnění pro zákazníky s IČO

V odděleních se přednostně vypisují položky Skladem, které ještě lze řadit dle potřeb zákazníka.

Obchodní podmínky se posílají v příloze mailem s potvrzením objednávky po jejím dokončení.

Optimalizace obrázků

Newslettery

Adresa z Aresu: Při registraci zákazníka s IČ, zákazník vepíše do formuláře IČ a klikne na tlačítko získat adresu z Ares.

Možnost dát celé položce nebo parametru příznak Na dotaz, kdy kliknutím na tlačítko může zákazník odeslat dotaz.

Hledání s našeptávačem

Co říká klient?

Dobrý večer, chtěl jsem Vám všem poděkovat za dnešní migraci a vůbec za celý ten projekt našeho eshopu. Až na nějaké drobnější mouchy, co vyřešíme v následujících dnech, se zatím zdá, že vše funguje vcelku dobře. Odvedli jste pořádný kus práce. Chtěl bych zde rovněž zmínit, že si velmi vážím Vaší podpory během projektu a Vašeho přístupu k řešení problémů. Vím, že jste to se mnou neměli občas lehké a projekt se ke konci už neúnosně prodlužoval a o to jsem raději, že jsme se z fuckupu loňského roku mohli konečně stát Vaším plnohodnotným zákazníkem a doufám že i dlouhodobým bussines partnerem. Věřím, že v budoucnu naši spolupráci ještě prohloubíme a zrealizujeme i námi zamýšlené nové ERP. Za celou společnost 2P Servis ještě jednou díky

Petr Muchna

Jak pomůžeme vám?

Rádi se Vám budeme věnovat. Stačí nás kontaktovat pomocí formuláře nebo nám rovnou zavolejte.

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.