Chceme WordPress na 80% webů a 80% eshopů.

Jednoduchý onboarding nových pracovníků. Jednotná komunita. Snížení nákladů pro firmy a zvýšení produktivity IT, marketingu a vedení společnosti díky všeobecné znalosti jednotné WordPress platformy. Odladěné WPDistro.

Pro koho je WPDistro?

Pro všechny. Eshopy, prezentace s napojením na sociální sítě, lokální marketingové agentury, nebo třeba Lojza Novák z Lhoty 15. S námi má profi web každý.

Práce pro práci?

Lidé vynalezli kolo. A pak vynalezli trojuhelníkové kolo, čtvercové, kosočtvercové a nestačilo jim to, tak vynalezli kolo na výrobu ohnutých narovnaných čtvercových kol.

Programování je velmi náročná a drahá činnost. Je třeba šetřit čas programátorů a mít jednotný standard. Mít rozšířený a kvalitni WordPress základ. Odladěné WPDistro. Maximálně zabezpečené. Maximálně rychlé. A maximálně jednoduché. O to se s Vaší pomocí snažíme. Každý, kdo s námi spolupracuje a kupuje si naše řešení, přispívá k tvorbě platformy WPDistro. Odladěného WordPressu dostupného v duchu OpenSource pro všechy.

Řešení

Svět se pomalu přibližuje k 40% zastoupení WordPressu na 1 000 000 největších webů. WordPress je ideální základ, se kterým se ale musí umět pracovat. Bezpečnost, zálohy, správný výběr pluginů, vhodný hosting, podpora. Zde je mnoho a mnoho práce – programování netřeba. Složíme pro Vás skvělý webový systém. Firemní web již dávno není HTML vizitka s telefonem a kontaktním formulářem. Proto jsme tu. Poradíme, navrhneme. Vytvoříme. WPDistro vám bude sloužit po mnoho let. Nebudete muset přecházet ze systému na systém. Protože WordPress již velmi těžko „umře“ jako se to děje u naprogramovaných CMS na míru od Vašich bývalých dodavatelů.

Proč WPDistro

Nebojíme se. Dáváme náš produkt ke stažení v souladu s GPL licencí. Veškerá práce, kterou na WPDistru uděláme, jde zpět komunitě. Vám. Víme, že technicky zdatným lidem pomůžeme – ti nám určitě pomůžou svými připomínkami a nápady, co a jak udělat a zlepšit. Lidem, kteří mají rádi pohodlí a nechtějí se zabývat „technikáliemi“ budeme WPDistro spravovat a hostovat. Oni již jen budou svým webovým kanálem vydělávat či sdílet informace. Překlady, v budoucnu pluginy a další – toto vše plánujeme pro Vás tvořit, aby WordPress rostl. WPDistro. Děkujeme za podporu.