Tým - WPDistro | WordPress Servis - Eshopy - Systémy - Hosting

Náš tým

Eva Strejcová

CEO

Po vystudování vysoké školy pracovala jako marketingová managerka pro společnost Citfin, po 3 letech odjela cestovat a pracovat na Nový Zéland. Po návratu pracovala pro mezinárodní společnost Dun&Bradstreet (Bisnode) jako marketingová managerka pro ČR a SR. Jejím posledním působištěm byla společnost Lagardére Travel Retail, kde řídila marketing a provoz všech provozoven Mr. Baker, Pizza la Statione a Hello!. Po narození prvního dítěte se s mužem rozhodli založit společnost. Nejdřívě WPDistro a pak AutoCRM. Má ráda plavání, procházky se psem, když je s kým, tak si zahraje squash, ráda cestuje a miluje svoji rodinu. Do Open Source systémů ji nadchl její muž. 

David Strejc

CTO

Od 4 let miloval počítače. Byl fascinován roboty a automatizací. David byl spoluzakladatelem společnosti Easy Software, kterou po 7 letech prodal. Začal se zabývat IT systémy pro byznys. Dnes je vyhledávaným architektem v oboru Open Source. Pracoval jako former a IT infrastracture architect pro O2 a také jako Senior solution designer v
T-Mobile. Firmám pomáhá s nasazováním Open Source software i pod svojí značkou davidstrejc.cz 
Má 3 syny v domácím vzdělávání, jeho koníčkem je Open Source a má rád hraní počítačových her a strategií.

Barbora Ondroušková

Obchodní ředitelka

Mám mnohaleté zkušenosti z obchodu a jsem moc ráda, že v tuto chvíli pracuji pro Apertia Tech. Konečně vidím smysl v tom, co prodávám. Přináším přidanou hodnotu firmám v systémech, které jsou za mě systémy budoucnosti. Je mi tady dobře, protože je tady svobodná atmosféra. Jsem maminkou jedné úžasné slečny a miluji komunikaci.

David Moskoř

Lead Developer

David je programátor.  Specializuje se na komplikovanější problémy a napojování. 

Už na základní škole prosil svou učitelku, aby ho naučila derivace, protože se chtěl naučit více o strojovém učení a naprogramovat umělou inteligenci. Ve svém volném čase  David rád cestuje. O prázdninách rád navštěvuje cizí země a poznává jejich kulturu. Mezi jeho koníčky také patří matematika a fyzika, které by se chtěl věnovat více i v budoucnosti. David se občas taky rád podívá na nějaký seriál, jeho oblíbený žánr je sci-fi.

Pavel Skrbel

Developer

Pavel je mladý a talentovaný vývojář, který se počítačům věnuje již od malička. Už na základní škole zkoušel, jaké to je programovat počítačové hry. Od her se postupně dostal k webům a webovým aplikacím, kdy na střední škole vytvořil mnoha malým firmám webové stránky. Mezi jeho koníčky patří florbal a cyklistika. Pavel také rád objevuje a zjišťuje, jak to v IT světě funguje.

Vojtěch Mrkva

Junior developer

Vojta už od doby co poprvé sedl k počítači věděl, že ho to bude bavit celý život. Ze začátku jen hrál hry, ale později začal chtít i nějakou vytvořit. K programování se zatím dostal jen ve škole, ale pomalu se učí. Baví ho počítačové hry, matika, informatika a nejraději by měl celou chytrou domácnost a rád se taky koukne na nějaký ten film nebo seriál.

Matěj Neckář

Developer

Matěj je týmový hráč. S programováním začal už na základní škole a kdybychom měli jmenovat jeho jazyky, tak musíme samozřejmě začít tím mateřským, pak neopomenout, že bez angličtiny se programovat nedá a hned další bylo C#. 

Dneska je v developmentu a hlavně vyvíjí v PHP. Má rád počítačové hry a nejvíc týmové střílečky.

Marian Šťastný

Developer

Marian už od osmé třidy začal programovat weby. Po zakladní škole se začal zajímat o aplikace na Android, PHP,Linux a celkově v backendu. Taky ho baví hrát střilečky rád do her dělá i módy, drony a fotografovaní.

Barbora Kulichová

Marketing

Barču už od malička zajímalo co se skrývá uvnitř různých technologických výrobků a tak vždy než doputovaly do koše, prošly rozebráním do poslední elektrosoučástky. S programováním se setkala až ke konci střední školy, ale uchvátilo ji natolik že z rozebírání CRTček bylo lovení v dokumentacích a z přijímaček na matematickou biomedicínu se stala přihláška na aplikovanou informatiku. Kromě nekončícího hledání co, jak a proč funguje, si také ráda oddechne u počítačových her.

Toto je core tým společnosti Automattic, který vyvíjí od roku 2003 systém WordPress a Woocommerce. Tito lidé denně pracují na tom, aby systém byl bezpečný a nebyl zabugovaný. 🙂

Zdroj můžete najít na jejich hlavních stránkách https://wordpress.com/about/

WordPress má v tuto chvíli 41,4 % trhu a je tedy největším webovým redakčním systémem. 

A toto není rozhodně vše. S WordPressem pracuje ještě velká spousta firem, které vyvíjí pluginy. Čili se k tomu dá připočítat tisíce dalších programátorů a tvůrců. 

Toto je core tým společnosti Elementor, je to asi 70 a více lidí, kteří vyvíjí systém na kterém naše společnost WPDistro.cz a WPdistro.com pracuje. 
Společnost Elementor dostala 15 milionů USD investici – vice info zde

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.