Náš tým

Eva Strejcová

CEO

Po vystudování vysoké školy pracovala jako marketingová managerka pro společnost Citfin, po 3 letech odjela cestovat a pracovat na Nový Zéland. Po návratu pracovala pro mezinárodní společnost Dun&Bradstreet (Bisnode) jako marketingová managerka pro ČR a SR. Jejím posledním působištěm byla společnost Lagardére Travel Retail, kde řídila marketing a provoz všech provozoven Mr. Baker, Pizza la Statione a Hello!. Po narození prvního dítěte se s mužem rozhodli založit společnost. Nejdřívě WPDistro a pak AutoCRM. Má ráda plavání, procházky se psem, když je s kým, tak si zahraje squash, ráda cestuje a miluje svoji rodinu. Do Open Source systémů ji nadchl její muž. 

David Strejc

CTO

Od 4 let miloval počítače. Byl fascinován roboty a automatizací. David byl spoluzakladatelem společnosti Easy Software, kterou po 7 letech prodal. Začal se zabývat IT systémy pro byznys. Dnes je vyhledávaným architektem v oboru Open Source. Pracoval jako former a IT infrastracture architect pro O2 a také jako Senior solution designer v
T-Mobile. Firmám pomáhá s nasazováním Open Source software i pod svojí značkou davidstrejc.cz 
Má 3 syny v domácím vzdělávání, jeho koníčkem je Open Source a má rád hraní počítačových her a strategií.

Marta Kleinová

Project manager

Po vysoké škole pracovala jako SW tester pro Turbo Consult, následně jako konzultant Microsoft Dynamics produktů v Dynamica, a.s.. Marta je matka dvou dětí, které má na domácím vzdělávání. Marta má na starosti projektové řízení AutoCRM. Ráda sportuje, pracuje na zahradě, chová včely, a blbne s dětmi.

Jana Kašparová

Sales representative junior

Jana je žena s duší obchodnice. Ráda komunikuje a i s negativními reakcemi si umí skvěle poradit. Její vášeň je propojovat dobré lidi a má schopnost najít dobré kontakty, které spolu mohou vytvořit velké věci. Miluje ruční práce, a produkty zaměřené na ekologii. V tuto chvíli vytváří pod značkou Emerenzie kolekci látkových menstruačních vložek. Jana má syna v domácím vzdělávání a zajímá se i o alternativní školství.

Pavel Skrbel

Developer

Pavel je mladý a talentovaný vývojář, který se počítačům věnuje již od malička. Už na základní škole zkoušel, jaké to je programovat počítačové hry. Od her se postupně dostal k webům a webovým aplikacím, kdy na střední škole vytvořil mnoha malým firmám webové stránky. Mezi jeho koníčky patří florbal a cyklistika. Pavel také rád objevuje a zjišťuje, jak to v IT světě funguje.

David Moskoř

Lead Developer

David je programátor.  Specializuje se na komplikovanější problémy a napojování. 

Už na základní škole prosil svou učitelku, aby ho naučila derivace, protože se chtěl naučit více o strojovém učení a naprogramovat umělou inteligenci. Ve svém volném čase  David rád cestuje. O prázdninách rád navštěvuje cizí země a poznává jejich kulturu. Mezi jeho koníčky také patří matematika a fyzika, které by se chtěl věnovat více i v budoucnosti. David se občas taky rád podívá na nějaký seriál, jeho oblíbený žánr je sci-fi.

Jakub Kowalski

Developer

Jakub se věnuje webům od 14 let, kdy zakládal různé svoje malé weby, jejichž tématika byla většinou o PC hrách, které v té době hrál. Pak se naučil HTML a CSS. Na SŠ se dostal převážně k programování C#, ale moc ho to nechytlo. Co ho v té době bavilo, byly databáze, proto se vydal cestou datového analytika. Po 2 letech zjistil, že ani to není jeho cesta a vrátil se k webům.

Jeho cíl je být FE developer. Má rád kryptoměny, svoji úžasnou přítelkyni a seriály. Chce nestát na jednom místě a stále se posouvat vpřed. Nemá rád stereotyp a chce, aby jeho výsledky byly vidět. Studoval na ČZU.

Jaroslav Bělák

Backend developer

Jarda je backend programátor. Pracuje pro obě značky, jak pro WPDistro, tak i pro AutoCRM.

Pro společnosti WPDistro dělá hlavně hackerské krátké programovací práce, které jsou náročnější na přemýšlení. Jako student se zúčastnil kybernetických soutěží a dostal se do výběru 30 nejlepších studentů.

Iveta Fišerová

Sales representative junior

Po ukončení střední školy pracovala v zákaznickém servisu a následně na Call centru. Ráda komunikuje s klienty a hledá možnosti k jejich spokojenosti. Iveta je matkou dvou dětí a právě pro ně je teď ,,ženou v domácnosti“. Její zaliba je cestování a poznávaní jak naši vlasti tak vzdálenějších míst. Její motto je ,,Když najdeš v životě cestu bez překážky, určitě nikam nevede…“

Tomáš Procházka

Developer

Tomáš se s programováním seznámil poprvé na základní škole, poté se tomu ale aktivně nevěnoval. Tomáš je matematik, který má rád šachy, luští sudoku, kakuro a miluje klasickou hudbu. A také se učí se hrát na klavír. S programováním začal u nás ve společnosti a během měsíce pochopil, jak vše funguje. Vždy vynikal v matematice, fyzice, informatice a angličtině. Miloval seriály, ale teď se raději věnuje práci a učí se novým věcem.

Matěj Neckář

Developer

Matěj je týmový hráč. S programováním začal už na základní škole a kdybychom měli jmenovat jeho jazyky, tak musíme samozřejmě začít tím mateřským, pak neopomenout, že bez angličtiny se programovat nedá a hned další bylo C#. 

Dneska je v developmentu a hlavně vyvíjí v PHP. Má rád počítačové hry a nejvíc týmové střílečky.

Toto je core tým společnosti Automattic, který vyvíjí od roku 2003 systém WordPress a Woocommerce. Tito lidé denně pracují na tom, aby systém byl bezpečný a nebyl zabugovaný. 🙂

Zdroj můžete najít na jejich hlavních stránkách https://wordpress.com/about/

WordPress má v tuto chvíli 41,4 % trhu a je tedy největším webovým redakčním systémem. 

A toto není rozhodně vše. S WordPressem pracuje ještě velká spousta firem, které vyvíjí pluginy. Čili se k tomu dá připočítat tisíce dalších programátorů a tvůrců. 

Toto je core tým společnosti Elementor, je to asi 70 a více lidí, kteří vyvíjí systém na kterém naše společnost WPDistro.cz a WPdistro.com pracuje. 
Společnost Elementor dostala 15 milionů USD investici – vice info zde

Copyright 2019 © All rights Reserved. Design by DeYf

Zadejte email a my se Vám ozveme

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.