Každý e-shop potřebuje svoji prodavačku, i ten váš

Každý e-shop potřebuje svoji prodavačku, i ten váš

Vytvořením internetového obchodu to všechno jen začíná. Stejně jako je potřeba starat se o reálný obchod, je nutné opečovávat také e-shop. Pokud na tuto činnost nemáte ze začátku dostupné kapacity nebo jen cítíte, že byste s tím potřebovali pomoct, je služba Prodavačky určena právě pro vás.

 

Rozjet e-shop není hračka a my to dobře víme. Vymysleli jsme pro vás službu, která vám usnadní WordPressové začátky. Přesně po tak dlouhou dobu, jak jen budete chtít a potřebovat.

 

Na všech e-shopech, které postupně začali vydělávat, musely být nasazeny marketingové funkce. Jejich samotné nasazení, následné vyhodnocování výsledků a případné opravy a úpravy nastavení vyžadují určitou časovou kapacitu.

 

Nastavením marketingových funkcí to ale nekončí. O WordPress je potřeba starat se komplexně a tu a tam je potřeba nasadit něco nového, jindy změnit část jazykové mutace nebo upravit ceník. Možná se to zpočátku nezdá, ale dá to opravdu práci.

 

Velké společnosti jako Alza a další mají přesně na tohle celé týmy lidí, které se jim o web starají. Ne každý si ale může dovolit zaměstnance jen na správu e-shopu. Pokud cítíte, že je to právě váš případ, dovolte nám představit vám naši myšlenku e-shopové Prodavačky.

 

Jedná se o člověka, který vám na základě osvědčených metod a zkušeností z předchozích e-shopů pomůže vše nastavit a rozjet tak, aby byl e-shop úspěšný a vydělával vám co nejdříve.

 

Vy se na něj můžete také kdykoliv obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Prodavačka pak na webu vše potřebné přenastaví, upraví nebo přidá další marketingovou funkci podle vašeho přání.

 

Zároveň vám bude aktivně navrhovat další možná vylepšení a rozšíření e-shopu s ohledem na jeho výsledky, SEO a ziskovost.

 

V Prodavačce od WPDistro získáte parťáka, na kterého se budete moci spolehnout. Parťáka, který svým profesionalismem bude šetřit čas vašich zaměstnanců na činnosti, ve kterých jsou opravdu dobří. Parťáka, který váš e-shop zprovozní, nastaví, rozhýbe a bude ho udržovat v perfektní kondici.

 

Pokud vás tento koncept zaujal a myslíte, že by mohl být řešením pro vás, neváhejte nás kontaktovat a my vám vše rádi ještě jednou vysvětlíme, detailně představíme a ukážeme vám, jak bude Prodavačka prospěšná právě pro vás.

 

Služby naší Prodavačky je ideální využít při rozjezdu nového webu, zároveň vám ale může pomoci také s e-shopem, který už nějakou dobu běží a nedaří se mu podle vašich představ.

 

Na WordPress jsme specialisté a rádi s ním pomůžeme i vám. Kontaktovat nás můžete přes email info@apertia.cz nebo na telefonním čísle uvedeném na našich stránkách WPDistro.cz.

Sdílejte, ať je nás víc!

Kontaktujete nás.

Rádi poznáme Váš projekt a umíme se pro Váš záměr nadchnout.

info@apertia.cz

+420 772 727 746

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.