Každý e-shop potřebuje svoji prodavačku, i ten váš

Prodavačka

Vytvořením internetového obchodu to všechno jen začíná. Stejně jako je potřeba starat se o reálný obchod, je nutné opečovávat také e-shop. Pokud na tuto činnost nemáte ze začátku dostupné kapacity nebo jen cítíte, že byste s tím potřebovali pomoct, je služba Prodavačky určena právě pro vás.

 

Rozjet e-shop není hračka a my to dobře víme. Vymysleli jsme pro vás službu, která vám usnadní WordPressové začátky. Přesně po tak dlouhou dobu, jak jen budete chtít a potřebovat.

 

Na všech e-shopech, které postupně začali vydělávat, musely být nasazeny marketingové funkce. Jejich samotné nasazení, následné vyhodnocování výsledků a případné opravy a úpravy nastavení vyžadují určitou časovou kapacitu.

 

Nastavením marketingových funkcí to ale nekončí. O WordPress je potřeba starat se komplexně a tu a tam je potřeba nasadit něco nového, jindy změnit část jazykové mutace nebo upravit ceník. Možná se to zpočátku nezdá, ale dá to opravdu práci.

 

Velké společnosti jako Alza a další mají přesně na tohle celé týmy lidí, které se jim o web starají. Ne každý si ale může dovolit zaměstnance jen na správu e-shopu. Pokud cítíte, že je to právě váš případ, dovolte nám představit vám naši myšlenku e-shopové Prodavačky.

 

Jedná se o člověka, který vám na základě osvědčených metod a zkušeností z předchozích e-shopů pomůže vše nastavit a rozjet tak, aby byl e-shop úspěšný a vydělával vám co nejdříve.

 

Vy se na něj můžete také kdykoliv obrátit s jakýmkoliv požadavkem. Prodavačka pak na webu vše potřebné přenastaví, upraví nebo přidá další marketingovou funkci podle vašeho přání.

 

Zároveň vám bude aktivně navrhovat další možná vylepšení a rozšíření e-shopu s ohledem na jeho výsledky, SEO a ziskovost.

 

Čtěte také:   Překlad webu umělou inteligencí a nebo lidsky?

V Prodavačce od WPDistro získáte parťáka, na kterého se budete moci spolehnout. Parťáka, který svým profesionalismem bude šetřit čas vašich zaměstnanců na činnosti, ve kterých jsou opravdu dobří. Parťáka, který váš e-shop zprovozní, nastaví, rozhýbe a bude ho udržovat v perfektní kondici.

 

Pokud vás tento koncept zaujal a myslíte, že by mohl být řešením pro vás, neváhejte nás kontaktovat a my vám vše rádi ještě jednou vysvětlíme, detailně představíme a ukážeme vám, jak bude Prodavačka prospěšná právě pro vás.

 

Služby naší Prodavačky je ideální využít při rozjezdu nového webu, zároveň vám ale může pomoci také s e-shopem, který už nějakou dobu běží a nedaří se mu podle vašich představ.

 

Na WordPress jsme specialisté a rádi s ním pomůžeme i vám. Kontaktovat nás můžete přes email info@wpdistro.cz nebo na telefonním čísle uvedeném na našich stránkách WPDistro.cz.

Sdílejte, ať je nás víc!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.