#1 Jak automaticky postovat na sociální sítě?

#1 Jak automaticky postovat na sociální sítě?

Tentokráte Vám budu přinášet krátké marketingové tipy.

Být jedním klikem na všech sociálních sítích

Asi každý ví, jak je v dnešní době složité být na všech sociálních sítích. Např. naši společnost najdete na: Facebooku, LinkedIn, Twitteru a Instagramu a ještě samozřejmě máme osobní účty – tedy Eva Strejcová Fb a LI a David Strejc LI. Pokaždé, když napíšeme článek, nebo máme nějakou novinku, tak ji automaticky zveřejním na všechny sítě a i na ty osobní.

A to všechno umí WordPress.

Tato funkcionalita se jmenuje Blog2Social. My WPDistro, v tuto chvíli využíváme již placenou verzi, kde už je více účtů. Ale pro některé je dostačující už základní zdarma verze.

Před odesláním mohu každou sociální síť upravit, podle požadavků a standardů dané sítě.

Tedy např. u Instagramu doplním navíc hashtagy. U Twitteru se automaticky zkrátí text, tak ho doupravím. U facebooku se snažím prodloužit text. U LinkedIn se snažím dát pokaždé něco jiného do úvodu, aby úvod na všech profilech nebyl stejný.

Tím, že např. krátké posty nedávám jenom na soc. sítě, ale dávám je i na web, tak se web stává dynamický a tedy lépe vyhledatelný.

Můžete se kdykoli ozvat a my Vám Blog2Social nainstalujeme a ukážeme, jak s ním pracovat.

WordPress profesionálně

Sdílejte, ať je nás víc!

Kontaktujete nás.

Rádi poznáme Váš projekt a umíme se pro Váš záměr nadchnout.

info@apertia.cz

+420 772 727 746

Zadejte email a telefon
Ozveme se Vám

Každý týden posíláme novinky ze světa WordPress, webů, eshopů a zajímavostí. Dejte nám svůj e-mail a získávejte novinky také.